ДРУКОВАНІ МАТЕРІАЛИ

ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ КРЕМЕНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ У. САМЧУКА

2014 – 2015 н.р.

1. Літературно-мистецькими шляхами Кременеччини. Частина 1. Науково-методичний посібник / Упорядники: Улянюк Н.В., науковий працівник Кременецького краєзнавчого музею, Діхтярук Т.М., учитель української мови і літератури Кременецького ліцею імені У. Самчука, Мельник Т.А., учитель світової літератури Кременецького ліцею імені У. Самчука. – Кременець, 2014.
  2. «Шукайте цензора в собі…» Збірник авторських творів членів гуртка «Виразне читання» / Упорядник: Діхтярук Т.М. – Кременецький ліцей імені У.Самчука, 2014. – 26 с.
  3. Збірник вправ і завдань з української мови для учнів 11 класу /Підготувала Діхтярук Т.М., учитель української мови і літератури. – Кременецький ліцей імені У.Самчука, 2014. – 38 с.
  4. Савіцька Л. Уславлений земляк. – Діалог. – 2015. – 27 лютого.
  5. Олексюк Т., Камаєва Н. Мандруємо країнами Європи. – Діалог. 2015. – 1 травня.
  6. Підсумки навчально-виховного процесу за 2014 – 2015 навчальний рік. Інформаційно-методичний вісник. Випуск № 42. / Упорядник: Трачук В.М. заступник директора з НМР. – Кременецький ліцей імені У.Самчука. – 2015.
  7. Первоцвіт. Творчість учнів Кременецького ліцею імені У.Самчука. Альманах. – Ч. 17. – 2015. – 48 с.
  8. Спадщина Кременецьких гір: Матеріали ІІ-ї Молодіжної науково-практичної конференції (Кременець, 23березня 2015) – Кременець: ВЦ КОГПА, 2015. – 252 с. ( видрукувані дослідження учнів ліцею:Іванюк Олена. Тема природи рідного краю у віршах Івана Потія – С. 102 – 106; Коломієць Анастасія. Природа Кременеччини у духовному становленні головного героя роману Уласа Самчука «Юність Василя Шеремети» . – С. 117 – 12; Кононьчук Юлія. Рослини-символи Кременеччини у збірці Оксани Лятуринської «Ягілка» – С. 125 – 134; Островська Валерія. Рослинний світ Кременецьких гір: дослідження, збереження, інтродукція. – С. 177 – 180; Теслюк Валерія. Кременецькі гори у малярській та поетичній спадщині Івана Дем’яновича Гарасевича. – С. 222 – 228.
  9. З вогню Тарасового слова. Учнівська конференція, присвячена 85-річчю від дня народження І.Гнатюка. 14 листопада 2014 року // Підготували учні ліцею під керівництвом учителів української мови і літератури. / Упорядник Трачук В.М. – Кременецький ліцей імені У.Самчука. – 22 с.
  10. Улас Самчук: проекція життя і творчості на сучасну добу: Матеріали міжшкільної учнівської наукової конференції, присвяченої 110-й річниці від дня народження У.Самчука, 26 лютого 2015 року / Упорядник Трачук В.М. – Кременецький ліцей імені У.Самчука. (Совик Яна. Спрямування творів Уласа Самчука на європейський розвиток України; Галан Софія. Тема боротьби за національне відродження у ранній прозі Уласа Самчука; Влодек Тетяна. Шевченко у житті і творчості Уласа Самчука; Голядкіна Ірина. Вплив Кременецької приватної гімназії на просвітницьку діяльність Уласа Самчука; Коломієць Анастасія. Роль природи рідного краю у духовному становленні людини (за романом Уласа Самчука «Юність Василя Шеремети»; Дарчук Оксана. Улас Самчук у Польщі. Точинська Діана. Роль передовиці у формуванні інформаційного простору читача (на прикладі публіцистичної діяльності Уласа Самчука); Божук Ірина, учениця 32 групи Кременецького ліцею імені У.Самчука. Оцінка Уласом Самчуком кінематографічної діяльності Івана Кавалерідзе).
  11. Стасів Анастасія. Останній бій на світанку (вірш) / Діалог. – 2015. – 23 січня.
  12. Бочков Святослав. Свято зустрічі птахів. / Діалог. – 2015. – 24 квітня.
  13. Звіт про роботу літературного музею «Світлиця Уласа Самчука» Кременецького ліцею імені У.Самчука за 2014 / 2015 навчальний рік / Упорядники: Трачук В.М., заступник директора з НМР, Діхтярук Т.М., учитель української мови та літератури. –Кременецький ліцей імені У.Самчука. – 2015. – 19 с.