Вітаємо Кондратюка Едуарда, учня 23 групи Кременецького ліцею імені У. Самчука, який згідно Наказу Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти № 11-16 від 23.11. 2017 року «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно» був нагороджений дипломом ІІ ступеня у номінації «Натюрморт» (старша група) за фотороботу «Зустріч з музою». На […]

 Вітаємо Кондратюка Едуарда, учня 23 групи Кременецького ліцею імені У. Самчука, який згідно Наказу Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти № 11-16 від 23.11. 2017 року «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно» був нагороджений дипломом ІІ ступеня у номінації «Натюрморт» (старша група) за фотороботу «Зустріч з музою».

На конкурсі було представлено близько тисячі робіт учасників із різних областей України,  тому радіємо, що робота й нашого учня відзначена з-поміж такої великої кількості світлин.

Едуард є надзвичайно обдарований  із різних напрямків художньої творчості, включно з фотомистецтвом, тому і в подальшому бажаємо йому натхнення, творчих злетів, гідної відзнаки і частих зустрічей із Музою.