Якщо хтось із ліцеїстів мріяв про військову справу, то сьогодні побачив це на власні очі! Зустріч із військовослужбовцями, справжніми патріотами, знавцями зброї Дмитром Мельничуком та Володимиром Пастирським додала неабиякого патріотичного духу. Ліцеїсти із захопленням слухали змістовну лекцію, вели діалог та найцікавішим було тримання справжньої зброї у руках. Учні отримали знання із зброєзнавства: вчилися володіти зброєю, складати та розбирати її. Змогли відчути себе, хоч на кілька хвилин, військовими!

Дякуємо Вам за зустріч! Нинішнім бійцям, ветеранам війни й Збройних сил України, молоді, яка обрала військову справу, бажаємо завжди мати міцне здоров’я, незламний дух, віру в перемогу. Нехай Вас завжди підтримують рідні, друзі й кохані, шанують і цінують співвітчизники, а Вашою стійкістю й відвагою захоплюється весь світ!🇺🇦🇺🇦🇺🇦