11 лютого 2021 року Плетюк Мар’яна і Валігура Дарина, учениці 33 групи ліцею, членкині Кременецької філії Тернопільського обласного відділення МАН України, взяли участь у науковій онлайн конференції «Актуальні проблеми історії та краєзнавства», організованій студентським історичним клубом «X Legion» Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка і Центром краєзнавства та туризму.

У науковому заході свої дослідження презентували студенти академії, учні Тернопільської класичної гімназії, Волинського ліцею імені Нестора Літописця, ВеликоХодачківської ЗОШ і фахового коледжу академії. Мар’яна виступила з дослідженням на тему «Волинь, Полісся як осередок зародження повстанського руху», Дарина – «Боротьба за українську державність на прикладі Василя Кірчика, учасника повстанського руху». Обидві учениці представляли свої проекти в секції «Сучасні проблеми вивчення історії України та способи їх вирішення».