14 років поспіль команда Кременецького ліцею бере участь в обласних геолого-географічних змаганнях, постійно займаючи призові місця. Так і в цьому році ХХХІ обласні геолого-географічні змагання учнівської молоді проходили з 24 по 26 червня в селі Млиниська Теребовлянського району за участю 12 команд з навчальних закладів області. Честь району та ліцею представляла команда у складі учнів […]

14 років поспіль команда Кременецького ліцею бере участь в обласних геолого-географічних змаганнях, постійно займаючи призові місця. Так і в цьому році ХХХІ обласні геолого-географічні змагання учнівської молоді проходили з 24 по 26 червня в селі Млиниська Теребовлянського району за участю 12 команд з навчальних закладів області. Честь району та ліцею представляла команда у складі учнів Олексюка Івана, Бочкова Святослава, Улянюк Валерії, Гуньки Соломії, Дарчук Оксани, Бабія Назара, Яремчука Михайла, Данилюка Олександра, Садецької Тетяни, Стеценко Уляни, Іванюка Назара під керівництвом учителя географії Козачук О.О. та заступника директора з виховної роботи Савіцької Л.В.

Вміння працювати з топографічною картою, гірничим компасом, вести маршрутну та площину окомірну топозйомки, визначати мінерали і гірські породи, вести гідрологічні спостереження та дослідження геологічних об’єктів на місцевості  – таке завдання стояло перед школярами, які були учасниками обласних геолого-географічних змагань учнівської молоді Тернопілля.

Команда ліцею була найкращою з таких видів спеціальної програми змагань, як гідродрологічні дослідження (І місце), шліхове випробування (І місце), підйом геологічної карти, геологічний маршрут (ІІ місце) та конкурсних видах: топографічна грамотність                       (І місце), шоу по-туристськи (І місце). В загальному заліку ліцеїсти посіли ІІ командне місце.