Вітаємо ученицю 11 класу (42 групи) Артещук Валерію з почесною нагородою – сертифікатом на отримання щомісячної стипендії «Спілки підприємців та промисловість Кременеччини» у розмірі 300 гривень як обдарованій учениці навчального закладу системи загальної середньої освіти міста Кременець на 2015-2016 н.р. Весь учительський та учнівський колективи ліцею пишаються тим, що Валерія удостоєна такої нагороди. Щиро вдячні […]

Щиро вдячні фундаторам стипендії «Спілці підприємців та промисловців Кременеччини» в особах почесного голови спілки Онишкевича В.О. та голови спілки Стравінського В.І.