01 лютого у м.Тернополі відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.
Учні нашого ліцею показали високі результати, а троє – стали переможцями, виборовши відповідно:
– Тарасюк Назарій, учень 9 класу, – диплом І ступеня (учитель Ткачук Владислав Семенович);
– Ванжула Іван, учень 9 класу, – диплом І ступеня серед учнів 10 класів області (учитель Омельчук Андрій Іванович);
– Глазков Руслан, учень 11 класу, – диплом ІІІ ступеня (учитель Омельчук Андрій Іванович).

Касьянчук Володимир, учень 8 класу, по рейтингу учасників посів четверту позицію (учитель Омельчук Андрій Іванович).
Щиро гордимось досягненнями переможців та вдячні кожному учню та вчителю за працю, вкладену в підготовку до олімпіади.
Зичимо міцного здоров’я, успіхів та натхнення, підкорення нових вершин!