З 5 по 9 листопада у ліцеї традиційно проходив Тиждень української писемності. Упродовж п’яти днів учні та педагоги мали можливість переглянути відеоуроки Авраменка, познайомилися з матеріалами виставки «Слово наше рідне, слово українське», підготували інформаційні хвилини, присвячені проблемам рідної мови, прослухали радіопередачу «Від Нестора Літописця до ХХІ століття», взяли участь в інших заходах.

8 листопада юні науковці – учні-члени Кременецької філії обласного відділення МАН під керівництвом учителів української мови і літератури ліцею, керівників секцій філії підготували цікаві повідомлення про роль української мови у житті і творчості наших митців слова і взяли участь у круглому столі «Українські письменники в захист рідної мови».

Мордас Діана познайомила присутніх із ставленням до української мови Т.Шевченка, Гунька Богдана підготувала виступ на тему «Улас Самчук  про рідне слово»; Діхтярук Дарина відкрила для присутніх ім’я маловідомого письменника, науковця Животка Аркадія, який на початку ХХ століття (1920 – 1923рр.) учителював у Кременецькому дитячому притулку, працював у земській управі, був співорганізатором місцевого  осередку т-ва «Просвіта»; Панасенко Софія та Джоджик Христина презентували погляди сучасних письменників на рідну мову у виступі «Дискурс про рідну мову».