З 05 по 13 березня у ліцеї  відбулися заходи в рамках тижня «Щевченківські дні», присвяченого 2004-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка: виставка «Тобі, Тарасе, шану складаємо», інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», перегляд документальних фільмів про поета, акція «Читаємо Кобзаря разом», виховна година «Тарас Шевченко живе і промовляє», захист  учнівських проектів «Я відкриваю Шевченка». Учні вкотре […]

З 05 по 13 березня у ліцеї  відбулися заходи в рамках тижня «Щевченківські дні», присвяченого 2004-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка: виставка «Тобі, Тарасе, шану складаємо», інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», перегляд документальних фільмів про поета, акція «Читаємо Кобзаря разом», виховна година «Тарас Шевченко живе і промовляє», захист  учнівських проектів «Я відкриваю Шевченка». Учні вкотре переосмислили життєвий і творчий шлях Великого Українця, відчули велич його слова.