З 09 по 13 грудня 2019 року у Кременецькому ліцеї імені У. Самчука проводилися заходи в рамках Всеукраїнського тижня права.
У перший день пресцентр учнівського самоврядування підготував радіопередачу «Що треба знати про право і закон». У цей же день в 33 групі (класний керівник Білоус О.М.) відбулася виховна година «Консультація у юриста» за участю приватного юриста Сідорової Ірини, мами однієї з учениць.

10 грудня відбувся Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. До учнів 43 групи на цей урок завітали спеціалісти Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ярослав Лис та Тетяна Точинська і капітан поліції Андрій Станіславчук,  а в 33 групі спеціалісти центру правової допомоги Ірина Бурченюк та Ольга Бондар залучили учнів до гри «Правова монополія». Психолог ліцею Свідинська Л.М. провела загальноліцейну акцію – соціологічне опитування «Учні про права людини», а Семенюк Л.І. зі своїми вихованцями, учнями 13 групи, – правову гру «Я маю право».

11грудня учні 11 групи писали диктант на правову тематику з учителем української мови Шереметою В.В. У 21 групі учитель правознавства Кравчун С.В. провела виховну годину на тему «Загальна Декларація прав людини», а в 12 групі – ділову гру «Права людини очима дитини». Соціальний педагог Софіянчук З.М. з учнями 42 групи спілкувалася на тему «Агресивна поведінка як провокація насильства».

12 грудня юрист ліцею Іванюк О.В. провела тренінг для учнів 11 та 32 груп на тему «Булінг та шляхи його попередження».

На завершення тижня 13 грудня команда ліцею «Астрея» взяла участь в інтелектуально-розважальному конкурсі «Правничі ігри» серед ЗЗСО м. Кременця та Кременецького району і стала переможцем!