Із 06.11 по  10.11.2017 р. в ліцеї проходив Тиждень української писемності, який щорічно за традицією присвячується Дню української писемності і мови. У ці дні відбулися радіолінійка, присвячена Дню української писемності «З рідним словом міцніє держава»; інформаційні хвилинки, присвячені Дню писемності «Мова –  зодчий  народу»; конкурс творчих робіт (есе, сенкани, буклети, листівки тощо) на тему «У […]

Із 06.11 по  10.11.2017 р. в ліцеї проходив Тиждень української писемності, який щорічно за традицією присвячується Дню української писемності і мови.

У ці дні відбулися радіолінійка, присвячена Дню української писемності «З рідним словом міцніє держава»; інформаційні хвилинки, присвячені Дню писемності «Мова –  зодчий  народу»; конкурс творчих робіт (есе, сенкани, буклети, листівки тощо) на тему «У рідному слові велика сила»; відеолекторій про норми української мови; виставка «З усіх скарбів, що є в моїй землі, ти скарб наш вічний, українська мово!»; виховна година «Розвиток писемності від найдавніших часів до сучасності».  У День писемності 09 листопада  всі прийшли в українських вишиванках. Учні взяли участь у написанні  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, 23 ліцеїсти виявили бажання випробувати свої знання  в І етап  ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.