З 18 по 22 грудня 2017 р. у ліцеї проводилися заходи у рамках тижня німецької мови, який організувала учитель німецької мови Олексюк Тетяна Іванівна. Розпочався тиждень радіопередачею «Г.Гейне – німецький поет і лірик». Упродовж тижня учні 32 і 42 філологічних груп побували у кінозалі «Найвідоміші німецькі фільми», а учні 12, 13, 22, 23 груп взяли […]

З 18 по 22 грудня 2017 р. у ліцеї проводилися заходи у рамках тижня німецької мови, який організувала учитель німецької мови Олексюк Тетяна Іванівна. Розпочався тиждень радіопередачею «Г.Гейне – німецький поет і лірик». Упродовж тижня учні 32 і 42 філологічних груп побували у кінозалі «Найвідоміші німецькі фільми», а учні 12, 13, 22, 23 груп взяли активну участь у конкурсі-виставці різдвяних листівок. Учні 12 і 13 груп провели  захід-презентацію «Різдво в Німеччині. Символи свята». Завершився тиждень різдвяною поштою, у якій взяли участь усі філологічні групи. На лінійці в кінці тижня були відзначені найактивніші учасники заходів, а також переможці районного конкурсу читців поезій Гейне.