Учора, 13 грудня, учні 13 групи Кременецького академічного ліцею ім. У. Самчука разом із Оленою Білоус і Людмилою Свідинською відвідали майстер-клас у мистецькій артстудії ” Викрутаси”, де вчилися ромальовувати Різдвяного ангела.

Майстрині студії Юлія Янчук та Лілія Фурсик підготували кожному учневі заготовку та нанесли контур орнаменту, використавши давній український символ дерева життя.
Дерево життя – це образна модель гармонійного поєднання Всесвіту і людини, знак єдності роду і зв’язку поколінь, прообраз джерела, через яке тече Божа мудрість.
Учні у роботі над розписом свого Різдвяного ангела використали акрилові фарби та зимові холодні кольори переважно синьої гами. У кожного робота вийшла інша, по-своєму неповторна і красива.
Усі були задоволені, бо виготовили святкову різдвяну іграшку своїми руками.