На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу COVID-19», керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 року № 1/9-160 «Щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину» НАКАЗУЮ: Заборонити на період карантину проведення в ліцеї освітніх, […]

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу COVID-19», керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 року № 1/9-160 «Щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину»

НАКАЗУЮ:

 1. Заборонити на період карантину проведення в ліцеї освітніх, культурних, спортивних та іншим масових заходів, екскурсійних поїздок, відряджень та відвідування ліцею здобувачами освіти.
 2. Медсестрі та фахівцю з охорони праці провести інформування здобувачів освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання. Класним керівникам відповідну роз’яснювальну роботу провести серед батьків.
 3. Завгоспу ліцею, медсестрі, фахівцю з охорони праці:
  • Спільно із прибиральницями, завідувачами кабінетами, класними керівниками організувати та забезпечити проведення у всіх приміщеннях ліцею дезінфекційних заходів із використанням необхідних засобів.
  • Посилити контроль за проведенням санітарно-гігієнічних заходів щодо особистої гігієни, питного режиму, вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, режимного провітрювання.
 4. Відтермінувати проведення атестації педагогічних працівників, засідань педагогічної ради, інших освітніх та методичних колективних заходів.
 5. Педагогічним працівникам на період карантину забезпечити виконання освітніх програм за окремим планом шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами. Освітні послуги надавати з використанням клієнту миттєвого обміну повідомленнями (Viber), з допомогою систем Google Диск, Google ClassRoom, YouTub, Skype.
 6. Класним керівникам спільно з батьками, педагогічними працівниками та учнями забезпечити створення онлайн-груп для отримання освітніх послуг із залученням до них усіх без винятку здобувачів освіти. Як винятковий випадок дозволити провести ущільнення навчального матеріалу із певних тем.
 7. Задля підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, належного санітарного стану, збереження шкільного майна та озеленення кабінетів, підтримання листування з державними установами та організаціями, опрацювання кореспонденції, проведення фінансових розрахунків, участі в різних проектах, семінарах та конкурсах у режимі онлайн-спілкування, а також виконання працівникам закладу освіти організаційно-педагогічної, методичної, наукової роботи встановити (абзац 3 пункт 2 наказу МОН України № 406) режим роботи працівників ліцею в період карантину, запровадивши гнучкий графік відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 року № 359 (додається). При цьому кількість працівників, що одночасно перебуває у закладі освіти, не може перевищувати десяти осіб.
 8. Призупинити на час карантину проведення особистого прийому громадян адміністрацією закладу освіти.
 9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор:                                                                              Анатолій АВРАМИШИН

Олеся Іванюк

Завантажити наказ