29 листопада у Літературному музеї Уласа Самчука ліцею відбулася знакова подія – Юлія Бондючна, випускниця ліцею 2001 року, нині член Національної спілки письменників України презентувала свою нову збірочку віршів «Тятива».
Учні філологічних груп 8, 9 та 10 правового профілів познайомилися з молодою письменницею, творчий шлях якої розпочинався у ліцеї.

У навчальному закладі збереглися перші роботи Юлії: збірочка «Первоцвіт», ч. 1  за 2001 рік, у якій наша випускниця опублікувала 5 віршів,  та науково-дослідницька робота «Тимко Падура – представник української школи польських поетів у романтичній поезії 20-40-х років ХІХ століття», яку вона захищала на обласному конкурсі членів МАН України і здобула призове місце. Тим, що роботи  письменниці збереглися, вона була приємно здивована.

Юлія Бондючна – член Спілки письменників з 2006 року, працювала Секретарем Рівненської організації НСПУ, нині науковий працівник Кременецького ботанічного саду. У її творчому доробку поетичні збірки, проза, критичні статті, рецензії.

Гостя розповіла ліцеїстам про свій шлях у літературу, творчі досягнення і плани на майбутнє, читала вірші зі збірочки, куди увійшли поезії, написані раніше, і нові; запропонувала учням за найвдаліше запитання подарувати свою збірочку.

Переможцем запитань став Нестерук Віталій, учень 23 групи, який теж пробує себе у поетичній творчості і вже є переможцем  творчих конкурсів, які організовує Тернопільське обласне відділення МАН України (2 м. у конкурсі дослідницьких робіт учнів 6-8 класів у секції «Літературна творчість» (травень 2018р.) і 3м. у конкурсі «Акорди творчості» у номінації «Поезія».

У кінці зустрічі Юлія побажала ліцеїстам шукати себе, не боятися труднощів і висловила сподівання, що через недовгий час дехто із присутніх реалізує себе як творча особистість.