03 травня 2022 року на засіданні сесії міської ради колектив Кременецького академічного ліцею імені У.Самчука отримав подяку радника – уповноваженого Президента України з питань взаємодії з громадськими об’єднаннями та добровольчими формуваннями Андрія ЛЯХОВИЧА за волонтерську допомогу Збройним силам України, добровольчим формуванням, ТрО та громадянам під час російської агресії проти нашої держави. Подяка вручалася настоятелем Свято-Преображенського собору отцем Володимиром Буграком та військовим капеланом отцем Андрієм Любунем.

Хочу висловити слова подяки за таку високу оцінку скромного вкладу колективу ліцею у спільну справу народу українського у ці нелегкі часи.
Слова вдячності працівникам ліцею, усім кременчанам, жителям нашої громади, побратимам і друзям, приятелям і партнерським школам та друзям із Польщі (Констанцін-Єзьорний), Німеччини, Італії за те, що Ви довіряєте нам, підтримуєте усі наші прохання про допомогу, долучаєтеся коштами, транспортними послугами, своєю працею, надаєте матеріальну допомогу!
Друзі, низький Вам усім уклін за нашу спільну справу!
Разом – МИ НЕПЕРЕБОРНА СИЛА! Ми здолаємо ворога на рідній землі!
З нами Бог, віра у Збройні Сили і любов до України!
Слава Україні! Слава нашим Захисникам! Слава тобі, український НАРОДЕ!!!
Зі словами вдячності директор Кременецького академічного ліцею імені У.Самчука
Анатолій Аврамишин.