26 травня 2015 р. під час проведення тижня історичного факультету в Тернопільському НПУ ім. В. Гнатюка підведено підсумки обласного конкурсу учнівських наукових робіт «Невідомі сторінки історії рідного краю: минуле і сучасність». Організаторами заходу виступили департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка та Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної […]

26 травня 2015 р. під час проведення тижня історичного факультету в Тернопільському НПУ ім. В. Гнатюка підведено підсумки обласного конкурсу учнівських наукових робіт «Невідомі сторінки історії рідного краю: минуле і сучасність». Організаторами заходу виступили департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка та Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.

До участі в конкурсі допускалися дослідження як наукового, так і реферативно-публіцистичного характеру, написані учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, першого та другого курсів професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

Компетентне журі визначило переможців конкурсу. Ними стали учениці 11 класу Кременецького ліцею імені У. Самчука Юлія Баженова і Діана Бестрицька (учитель Людмила Іванівна Семенюк). Темами їхніх досліджень були маловідомі та невідомі сторінки історії нашого рідного краю – Тернопілля.