Цьогоріч учні ліцею імені У.Самчука відзначилися не лише досягненнями в олімпіадах і предметних конкурсах, а й участю в обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл», яка вже вдруге відбулася на теренах Теребовлянщини. Доволі насичена програма гри і теребовлянський ландшафт зробили цей зліт привабливим місцем для всіх, хто має гаряче серце, патріотичний дух, хто має стосунок до історії […]

Цьогоріч учні ліцею імені У.Самчука відзначилися не лише досягненнями в олімпіадах і предметних конкурсах, а й участю в обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл», яка вже вдруге відбулася на теренах Теребовлянщини. Доволі насичена програма гри і теребовлянський ландшафт зробили цей зліт привабливим місцем для всіх, хто має гаряче серце, патріотичний дух, хто має стосунок до історії і не тільки…

Гра тривала 5 днів, участь узяло понад 20 команд з усіх районів Тернопільської області. Кременецький район представляли учні  ліцею імені У.Самчука ( рій «Отамани») на чолі з керівником – Дехтярук Г.Г. , учителем фізичного виховання.

Програма гри була насичена  різноманітними конкурсами, серед них «Візитка рою», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Збирання і розбирання автомата», «Відун», «Теренова гра» та інші.

Наполегливі зусилля команди та керівника відмітило журі, судді відзначили творче завдання рою «Отамани» і нагородили грамотою третього ступеня за конкурс «Стройовий впоряд».

Слід відмітити всіх учасників рою : і Садецьку Тетяну,і Мартинюка Івана,і Дубового Валентина, і Шумбара Віталія,і Лемішка Владислава, і Яремчука Михайла, і Бабія Назара,і Пальчик Дар` ю. Зокрема Ірину Голядкіну відзначено як найкращого ройового, Ірину Гоцкалюк – як найкращого медика у конкурсі «Рятівник», а Дехтярука Костянтина – у конкурсі «Збирання і розбирання автомата». У «Тереновій грі» – Бабія Н. , а Дехтярука К. та Голядкіну І., як тих, які вистояли майже до кінця гри. Яремчука М. необхідно відмітити як незамінного помічника в організації побуту табору.

Підтримку «в тилу» забезпечували Омельчук А.І., Ячменьова О.С. та Пальчик Д.,  створювали умови для безперервної роботи та відпочинку «Отаманам». Також вони встигали зафіксувати, сфотографувати найцікавіші моменти гри та відпочинку ліцеїстів протягом 5  насичених днів.

Незабутні враження отримали учні під час дозвілля та відпочинку . Це і пісенні змагання між роями, футбольні і волейбольні ігри, це і нове коло друзів – Коропецький ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою,Підгаєцька та Чортківська школи, це і відпочинок біля вогню, який заспокоював та давав сили для подальших змагань.

Гра «Сокіл» дала можливість переконатися, що наші учні є дійсно сміливі, винахідливі, оригінальні та життєрадісні і що будь-яку втому, негаразди можна подолати, якщо є такий прекрасний та здружений учнівсько-педагогічний колектив.100_4597 100_4601 100_4609 100_4623 100_4631 100_4641 100_4647 100_4652 100_4677 100_4679 100_4711 100_4735