6-11 травня 2019 року група із 20 учнів та вчителів Зварич Т.В., Гладковської О.В., на чолі з директором ліцею Аврамишиним А.М. та заступником директора з виховної роботи Шереметою В.В. побували у школах №1, №2, №3 міста Констанцін-Єзьорна та взяли участь у чотирьохсторонній співпраці серед учнів та вчителів України та Польщі.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері, де учні з обох країн обмінялися думками, поділилися досвідом і разом брали участь у різних заходах: спільні лекції, практичні заняття, екскурсії, інтерактивне знайомство та спільно проведене дозвілля.

Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку директорам шкіл №1, № 2, № 3 м. Констанцін-Єзьорна, учням, вчителям, батькам та родинам, у яких проживали наші діти, за гостинність, теплий прийом і незабутні враження.