Запрошуємо учнів взяти участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2016 – Осіння сесія». З 1 до 30 листопада відбудуться 5 конкурсів з таких предметів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія (природознавство). Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання. Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різної складності, тому в них […]

giraffe_olympisЗапрошуємо учнів взяти участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2016 – Осіння сесія».

Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання. Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку.

Всі учасники конкурсів отримають друковані іменні дипломи і грамоти (буде надіслана посилка на адресу школи). Призовий фонд: планшетні комп’ютери, ел. книга і цифровий мікроскоп.

Конкурси «Олімпіс» відбуватимуться з 1 до 30 листопада 2016 р. на сайті www.olimpis.com.ua Взяти участь можна в будь-який зручний час, краще – в комп’ютерному класі (рекомендуємо), а якщо не буде такої можливості – вдома.

Реєстрація на участь в конкурсах і докладна інформація: www.olimpis.com.ua