11 травня відбулася онлайн-зустріч (Міжнародна віртуальна лекція) учнів 32 групи філологічного профілю нашого ліцею з учнями ветеринарного технікуму м.Лонжа, яку організувало «Польське товариство міжнародне» в рамках співпраці «Польща – Білорусь – Україна».

На початку зустрічі учні двох сторін показали презентації своїх шкіл англійською мовою (ліцеїсти під керівництвом учителів англійської мови Камаєвої Н.Г., Лубяницької В.А., Скальської Н.В.; учні ветеринарного технікуму з вихователькою Іреною Жонсінською та вчителем англійської мови Аліною Домбровською).

Пізніше організатори проєкту провели заняття, присвячене культурній спадщині обох країн. Учні брали активну участь, відповідаючи на питання, які пам’ятки у їхньому краю потребують відновлення  або ж в який спосіб можна це зробити, щоб об’єкти спадщини були цікавими для молоді.

Директори обох сторін (Анатолій Аврамишин та Богумила Ольбрис)  проявили зацікавленість у подальшій співпраці і запросили учнів у часі послаблення карантинних обмежень до відвідин до України і Польщі.

Завдяки участі у проєкті учасники зустрічі дізналися про спільну історію і культуру Польщі та України, покращили мовні навички, а також завели нові знайомства, які, сподіваємося, будуть продовжуватися.