19 лютого районному будинку культури відбулась літературно-мистецька академія “Лелечою душею в Україну повернусь…”, присвячена 115-й річниці від дня народження українського письменника Уласа Самчука. Ініціатором та організатором проведення заходу є Кременецький ліцей імені У. Самчука. Ведучі Віта Шеремета та Олексій Гавриленко упродовж заходу розповідали про життя та творчість письменника. Розповідь супроводжувалась відеорядом та доповнювалась вдало підібраним музичним супроводом. Учні ліцею виконали інсценізації життєвих подій та зустрічей Уласа Самчука.

Упродовж заходу звучали музичні твори, поезія, уривки з творів письменника у виконанні аматорських учнівських та вчительського колективів, окремих виконавців, читців. У заході взяли участь народний аматорський ансамбль танцю “Орієнталь” РБК та вокально-інструментальний ансамбль “Любисток” Кременецької міської ради. Зі словами подяки до учасників заходу з врученням грамот звернулись начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський, начальник відділу освіту Кременецької РДА Людмила Савіцька.