9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

З метою дослідження позитивних і негативних сторін Інтернету, засвоєння правил безпечної роботи у всесвітній мережі, сприянню обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та шляхи їх подолання, вчителі інформатики Кравець Р.В. та Тимошенко Ю.О. провели уроки медіаграмотності. Під час уроку діти переглядали відеофрагменти та аналізували їх, вигадували нікнейми та змагались, відповідаючи на питання щодо безпеки поводження в Інтернеті.
/Онлайн-захід Safer Internet Day Challenge 2021 за підтримки Інституту модернізації змісту освіти та провідних університетів України.
Веб-квест «Безпечний Інтернет»./