19 квітня 2019 року в Національному університеті «Острозькій академії» вже в дванадцяте проходив унікальний захід – Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії», метою якого є виховання молодого покоління на духовно-моральних цінностях Святого Письма.

Учні Кременецького ліцею вже не вперше беруть участь в олімпіаді. Тож і цьогоріч восьмикласники, в яких викладається християнська етика, виявили високу активність у відбірковому турі олімпіади, підготували власні дослідження Святого Письма на тему «Не хлібом самим буде жити людина, але кожним словом, що походить із уст Божих» (Мт. 4, 4).

Це такі учні: Копитчак Дмитро (11 гр.), Антонюк Дарина (12 гр.), Камаєв Валентин (12 гр.), Савчук Марк (12 гр.), Пташник Вікторія (12 гр.), Гоцанюк Павло (12 гр.), Терновий Василь (12 гр.), Стецко Віктор (11 гр.).

Учасником Всеукраїнського етапу олімпіади «Юні знавці Біблії» в Національному університеті «Острозька академія» стала Антонюк Дарина, учениця 12 групи, яка стала лауреатом ХІІ Всеукраїнської олімпіади і була відзначена за найкраще соціологічне дослідження для висвітлення біблійної теми. Вітаємо Дарину і бажаємо їй подальших успіхів у розкритті свого творчого потенціалу.