13-14 Травня в усіх школах Кременеччини проводилась навчально-виховна практика з предмету Захист Вітчизни на базі лікувальних закладів. Учням Кременецького ліцею імені Уласа Самчука неабияк пощастило відвідати гуртожиток Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського. У ньому створено всі умови для комфортного проживання та успішного навчання студентів. Вони мешкають у чистих та зручних кімнатах, мають гарно облаштовані […]

Учням Кременецького ліцею імені Уласа Самчука неабияк пощастило відвідати гуртожиток Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського. У ньому створено всі умови для комфортного проживання та успішного навчання студентів. Вони мешкають у чистих та зручних кімнатах, мають гарно облаштовані кухні, побутові приміщення та кімнати самопідготовки.

Ліцеїстам провели екскурсію по деяких кабінетах доклінічної практики, що розміщені в гуртожитку. Учні побачили аудиторії в яких проходять практичні заняття майбутніх медичних працівників.

Лариса Леонтівна Стаднюк люб’язно показала нам кабінет доклінічної практики, де медсестри  вдосконалюють свої навички. Пані Ірина Желтуцька навіть дала ліцеїстам кілька майстер-класів: навчила вимірювати тиск механічним тонометром, правильно використовувати різні види джгутів, робити внутрішньовенні та внутрішньом’язеві  ін’єкції. Ці навички точно стануть в нагоді майбутнім випускникам.

Також учням показали кабінет хірургії, де Защур Богдан Ігорович ознайомив нас з хірургічними інструментами та маніпуляціями, кабінет по догляду за хворими, кабінети післядипломної практики.

Дівчат особливо вразив кабінет практичних занять з акушерства. У ньому крім комплексу навчально-методичного забезпечення, обладнані зони професійного тренінгу. Учні одразу ж звернули увагу на те, що приміщення оснащено реалістичними фантомами-тренажерами. А Ейсбер Оксана Богданівна розповіла багато цікавого про акушерську справу.

Таким чином викладачі Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського не лише ознайомили ліцеїстів зі специфікою практичних навчань студентів,  розповіли про особливості кожної спеціальності та тонкощі професії, а й дали учням можливість відчути себе частинкою їхньої дружньої сім’ї.

Учениця 42 групи

Кременецького ліцею імені У. Самчука