⚠️За даними синоптиків з 14 січня очікується різке похолодання. Зокрема, позначка температури повітря у столиці може опуститись до -15-17 градусів за Цельсієм. Пік такого похолодання експерти прогнозують на 15-19 січня.
🤒При низьких температурах наше тіло починає стрімко втрачати тепло, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Про організацію дистанційного навчання учнів на час карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів  

Сьогодні із Вифлиємським вогником до ліцею імені У.Самчука завітали пластуни м.Кременця. Дякуємо Ользі Дух за те, що розвиває пластунські традиції та розвиває духовні цінності дітей, серед яких є наші ліцеїсти. Вифлеємський вогонь – це символ християнської любові, надії та тепла. Його світло є вісником народження Божого сина, тому дарує неабияке тепло всім, хто запалює цей вогник у домівках цими днями.

Як Різдвяна зірка сповістить про свято,
Радісну почуєм з неба новину,
Подякуйте в молитві кожному солдату,
Він у твою хату не впустив війну!

Вітаємо Ірину Євдокимову, ученицю 41 групи ліцею із І місцем у вокально-хореографічному фестивалі-конкурсі “Ярмарка талантів”! ❤❤❤
Гордість ліцею та майбутнє України!
Іринко, пишаємось тобою і бажаємо ще багато перемог на мистецькому шляху та щасливої долі!🌹🌹🌹

Ходить по землі Святий Миколай!❄
Святий Миколай прийшов до учнів Кременецького ліцею імені У.Самчука!❄❄❄

15 грудня 2020 року, напередодні Святого Миколая, голова Тернопільської ОДА Володимир Труш зустрівся з членами Тернопільського обласного відділення МАН України, які стали переможцями Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Серед запрошених був учень 11 класу (43 група) нашого ліцею Нестерук Віталій.

Ліцей, ліцей, моєї юності світання…
Ліцей! Чарівні звуки цього грецького слова хвилюють душу. Воно в усі часи писалося з великої літери і вимовлялося з виразом гордості і шанобливості.
У нашому ліцеї багато традицій і одна з найважливіших – традиція посвяти в ліцеїсти. Сьогодні обряд посвячення пройшли 70 учнів восьмого класу.
Ось уже багато років учні 8-х класів поповнюють лави нових ліцеїстів, доводять своє право навчатися в ліцеї, набираються нових знань.

Вітаємо переможців ІІІ етапу (обласного) ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
▪ Мордас Діану, ученицю 11 класу, – диплом І ступеня (учитель Ячменьова О.С.)🌹
▪ Собчук Діану, ученицю 8 класу, – диплом ІІ ступеня (учитель Діхтярук Т.М.)🌹

Традиційно у ліцеї напередодні Нового року відбулася виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій “Зимова феєрія”.
Вітаємо переможців конкурсу із різних номінацій:
▪ Соломія Хоміцька “Дідух – різдвяний дух”;
▪ Юлія Вознюк “Новорічні гості”;
▪ Данило Іваницький “Скарбничка народної творчості”;
▪ Учнівське самоврядування, новорічна флористика “Різдвяна казка”!
Адміністрація ліцею висловлює щиру вдячність усім учасникам виставки-конкурсу.