Наказ про порядок завершення 2021-2022 навчального року та проведення підсумкового оцінювання учнів

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
Цього року не потрібно нам, українцям, зайвих слів аби відчути цей День всім серцем, душею.
Пам’ятаємо. Перемагаємо!

03 травня 2022 року на засіданні сесії міської ради колектив Кременецького академічного ліцею імені У.Самчука отримав подяку радника – уповноваженого Президента України з питань взаємодії з громадськими об’єднаннями та добровольчими формуваннями Андрія ЛЯХОВИЧА за волонтерську допомогу Збройним силам України, добровольчим формуванням, ТрО та громадянам під час російської агресії проти нашої держави. Подяка вручалася настоятелем Свято-Преображенського собору отцем Володимиром Буграком та військовим капеланом отцем Андрієм Любунем.

Зі святом Рідної мови, дорогі українці!!!
Боже, отче милостивий,
Ти нам дав цю мову красну,
Поміж мовами найкращу,
Нашу рідну. Нашу власну.
Тою мовою співала
Нам, маленьким, наша мати.
Тою мовою навчала
Тебе, Боже, прославляти.

Відкритий виховний захід до Міжнародного дня рідної мови “Краща мова єднання – це українська!”
Класний керівник- Білоус Олена Михайлівна, 13 група

Сьогодні в переддень відзначення 117-ї річниці від дня народження Уласа Самчука звернімося до його слів, які були сказані на початку 40-х років минулого століття, і задумаймося, чи не актуальні вони сьогодні (цитати зі збірки «Документ доби: публіцистика Уласа Самчука 1941 – 1943 років»  /  упоряд. А.Жив’юк. Рівне: 2008).

Сьогодні в переддень відзначення 117-ї річниці від дня народження Уласа Самчука звернімося до його слів, які були сказані на початку 40- років минулого століття, і задумаймося, чи не актуальні вони сьогодні (цитати зі збірки «Документ доби: публіцистика Уласа Самчука 1941 – 1943 років»  /  упоряд. А.Жив’юк. Рівне: 2008).  «Живемо у час великої війни. … Не […]