У жовтні – грудні 2016 року управління економічного розвитку Кременецької РДА проводило конкурс бізнес-планів серед учнів шкіл району. Двоє ліцеїстів (Гавриленко Вікторія та Бабій Назар, учні 31 групи) подали свої проекти, спрямовані на розвиток інфраструктури району.

Журі конкурсу визнало роботу Гавриленко Вікторії «Створення і розвитку спортивно-розважального комплексу «Entertainment park» як найвдаліший проект, відзначивши  креативність конкурсантки, реальність реалізації плану та його наближеність до ринкових умов розрахунків. Вікторія відзначена сертифікатом переможця конкурсу і нагороджена цінним подарунком.

Ми пишаємося, що у ліцеї навчаються такі творчі учні, які готові докластися до справи розбудови нашого краю.