Розклад індивідуальних та групових консультацій, позакласних занять Кременецького академічного ліцею імені У.Самчука у ІІ семестрі 2021-2022 навчального року


п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Час

День тижня

початку

закін­­чення

1. Аврамишин Анатолій Миколайович 16:10 16:55 четвер
2. Бабій Надія Василівна 15:15 16:00 четвер
3. Бакуліч Тетяна Миколаївна 16:10 16:55 четвер
4. Білоус Олена Михайлівна 16:10 16:55 вівторок
5. Вознюк Наталія Миколаївна 16:10 16:55 вівторок
6. Гладковська Ольга Володимирівна 16:10 16:55 середа
7. Годун Петро Іванович 16:10 16:55 четвер
8. Дехтярук Галина Гнатівна 14:20 15:05 четвер
9. Діхтярук Тетяна Миколаївна 16:10 16:55 вівторок
10. Зварич Тетяна Вадимівна 16:10 16:55 середа
11. Камаєва Наталія Георгіївна 16:10 16:55 вівторок
12. Козачук Оксана Олексіївна 16:10 16:55 п’ятниця
13. Кондратюк Ангеліна Василівна 16:10 16:55 понеділок
14. Константинова Оксана  Василівна 16:10 16:55 понеділок (8-9 кл.)

вівторок (10-11 кл.)

15. Кравець Роман Васильович 16:10 16:55 п’ятниця
16. Кулик Марія Володимирівна 15:15

14:20

16:00

15:05

четвер (41 гр.)

середа

17. Лубяницька Валентина Анатоліївна 14:20 15:05 середа
18. Медецька Надія Степанівна 16:10

15:15

14:20

16:55

16:00

15:05

понеділок (11 гр.)

вівторок (21 гр.)

середа (31 гр.)

19. Мельник Тетяна Анатоліївна 14:20 15:05 середа
20. Мороз Ірина Анатоліївна 16:10 16:55 четвер
21. Омельчук Андрій Іванович 16:10 16:55 середа
22. Семенюк Борис Данилович 16:10 16:55 вівторок
23. Семенюк Людмила Іванівна 16:10 16:55 понеділок
24. Скальська Наталія Василівна 14:20 15:05 середа
25. Стецюк Софія Степанівна 16:10 16:55 понеділок
26. Тарасюк Олександр Васильович 16:10 16:55 понеділок
27. Тимошенко Юрій Олександрович 16:10 16:55 вівторок
28. Томич Олександр Васильович 16:10 16:55 четвер
29. Трачук Віра Миколаївна 16:10 16:55 середа
30. Чик Ольга Іванівна 16:10 16:55 понеділок
31. Шеремета Віта Валеріївна 14:20

14:20

15:05

15:05

четвер (21 гр.)

середа (31 гр.)

32. Ячменьова Олена Семенівна 15:15 16:00 п’ятниця