27 листопада 2015 року  у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука в рамках місячника правової освіти та виховання  відбувся загальноліцейний захід «Злочинність серед неповнолітніх та її наслідки». У заході взяли участь старший інспектор  Кременецького ВП капітан поліції Міщук Р.В., старший інспектор Кременецького ВП майор поліції  Палій А.П., які ознайомили ліцеїстів зі станом злочинності серед неповнолітніх та її […]

27 листопада 2015 року  у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука в рамках місячника правової освіти та виховання  відбувся загальноліцейний захід «Злочинність серед неповнолітніх та її наслідки». У заході взяли участь старший інспектор  Кременецького ВП капітан поліції Міщук Р.В., старший інспектор Кременецького ВП майор поліції  Палій А.П., які ознайомили ліцеїстів зі станом злочинності серед неповнолітніх та її наслідками у районі,   з кримінальною та адміністративною відповідальністю неповнолітніх за скоєння злочинів та правопорушень, відповідальністю батьків за неналежне виховання своїх дітей.

До відома учнів подано інформацію Кременецького ВП про небезпеки, які можуть спіткати  на вулиці: зокрема як вберегтися від грабунку, шахрайства з мобільним телефоном, про відповідальність за  зберігання та розповсюдження і виготовлення наркотичних речовин, про небезпеки, які чекають тих, хто має намір працювати за кордоном, хто планує вийти заміж чи одружитися з іноземцем, а також  у якому випадку особа  вважається потерпілою від насильства.  Педагоги ознайомили учнів з переліком  законодавчих і нормативних документів з правового захисту неповнолітніх.

Колектив учнів та учителів вдячний працівникам Кременецького відділу поліції за цікаву та змістовну розповідь.

SAM_3106