06 листопада 2015 року у Кременецькому ліцеї імені Уласа Самчука відбулося закладення капсули та освячення наріжного каменя, де буде споруджено Капличку Божої Матері Кременецької (Скорботної) на вшанування пам’яті загиблих Героїв Майдану та воїнів АТО. Герої Небесної Сотні та Герої АТО продемонстрували приклад того, як віддано слід любити свою землю, свій народ, свою родину. Вони пожертвували […]

06 листопада 2015 року у Кременецькому ліцеї імені Уласа Самчука відбулося закладення капсули та освячення наріжного каменя, де буде споруджено Капличку Божої Матері Кременецької (Скорботної) на вшанування пам’яті загиблих Героїв Майдану та воїнів АТО.

Герої Небесної Сотні та Герої АТО продемонстрували приклад того, як віддано слід любити свою землю, свій народ, свою родину. Вони пожертвували заради цього життям. Тому обов’язок кожного українця – робити все для того, щоб їх жертва не була даремною, щоб пам’ять про них не згасла.

 Мати Божа — заповітний острівець у духовному житті людини. В усі часи українці, особливо жінки, завжди зверталися до неї за допомогою. Сьогодні до ікони приклякають ображені, пригнічені, ті, що страждають, а також ті, хто знаходиться у великій скорботі. Саме у такій скорботі ми, кременчани, бо втратили своїх земляків, у такій скорботі весь український народ, бо гинуть за неньку Україну його найкращі та найвідданіші сини.

Урочисте зібрання з нагоди закладення наріжного каменя відкрив директор ліцею Анатолій Аврамишин, освячення здійснено священиками Свято-Преображенського Собору м. Кременця Протоієреєм Володимиром Буграком, Протоієреєм Дмитром Каленюком, Ієрея Василем Стасівим, з благословення керуючого Архірея Високопреосвященнішого Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького НЕСТОРА.

У зібранні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Онишкевич, голова районної ради Андрій Смаглюк, міський голова Роман Ванжула.

Глибоко сумуємо за втратою земляків, проте горді з того, що Крем’янецька земля зродила великих патріотів, борців за національні інтереси, за свій народ.

IMG_1786