27 листопада 2015 року у м. Тернополі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році  переможцем якого стала класний керівник 10 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука Олексюк Тетяна Іванівна. Метою конкурсу є виявлення досвіду кращих класних керівників,  які у практичній роботі ефективно використовують інноваційні виховні технології,  новітні форми і методи виховної роботи […]

Метою конкурсу є виявлення досвіду кращих класних керівників,  які у практичній роботі ефективно використовують інноваційні виховні технології,  новітні форми і методи виховної роботи з дітьми.

Конкурс показав високий рівень професіоналізму та творчості класних керівників, які  презентували власний педагогічний досвід роботи з використанням ІКТ, проходили тестування з теорії, методики виховної роботи, психології, загальної ерудиції та творчий конкурс «Я – класний керівник», у ході якого вирішували педагогічну ситуацію, штучно змодельовану членами журі. Тетяна Іванівна гідно  справилася з усіма випробуваннями і  за результатами ІІ (обласного) туру (заочного і очного), набравши  найбільшу кількість балів, стала переможцем у  номінації «Класні керівники 10-11 класів», за що була нагороджена  дипломом  департаменту  освіти і  науки Тернопільської  обласної державної  адміністрації,    грошовою винагородою та  цінною  книгою, яка  стане в нагоді при проведенні позакласних заходів з ліцеїстами.

З вітальним словом до конкурсантів звернувся начальник  департаменту  освіти і  науки Тернопільської  обласної державної  адміністрації Крупа Л.Л. та голова журі Боднар О.С., які побажали учасникам творчої наснаги та перемоги у Всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться в грудні у м. Миколаєві.

То ж і ми  хочемо побажати Тетяні Іванівні  не зупинятися на досягнутому,    успішно пройти усі випробування Всеукраїнського  етапу конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році, здобути перемогу і надалі успішно ділитися  родзинками  свого таланту у роботі з дітьми.