11 грудня 2015 року   з метою здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля,  прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу,  у ліцеї проведено   виставку-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет» у 3-х номінаціях «Новорічна флористика», «Різдвяна атрибутика» та «Сувеніри та […]

11 грудня 2015 року   з метою здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля,  прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу,  у ліцеї проведено   виставку-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет» у 3-х номінаціях «Новорічна флористика», «Різдвяна атрибутика» та «Сувеніри та народна іграшка».

У даному заході взяли участь  всі учнівські колективи, підготувавши на конкурс цікаві, оригінальні роботи. Однак члени журі, до якого входили педагоги та учні, відзначили окремі роботи, які відрізнялися особливим підходом до їх виконання та оригінальністю.

Високим художньо-естетичним рівнем, креативним підходом, оригінальністю задуму, умілим використанням природного матеріалу вирізнялись роботи учнів 42 групи (класний керівник Ячменьова О.С.) та 31 групи (класний керівник Кондратюк Н.В.).

Творча майстерність у відродженні та збереженні  глибинних традицій українського народу, народознавчий аспект, яскрава специфічність відтворені у роботі учнів 22 групи (класний керівник Дехтярук Г.Г.).

Цікавий підхід, новизну, досконалість техніки, продемонстрували  учні 21 групи (класний керівник Козачук О.О.)

Висловлюємо  подяку за участь усім учнівським колективам та їх класним керівникам.. Бажаємо подальших успіхів у творінні прекрасного та  формуванні практичних умінь і навичок з виготовлення новорічних композицій, подарунків, ялинкових прикрас, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості.