04 грудня 2017 р. для учнів ліцею проведено виховний захід «Усвідомлений вибір професії як запорука успішного життя». Учні 41 групи під керівництвом Козачук О.О. провели дослідження серед ліцеїстів щодо відповідності вибраних ними професій, попередньо провели тестування їх схильностей до певного виду діяльності, дали рекомендації, а також ознайомили із сучасним ринком праці, найбільш затребуваними професіями та […]

04 грудня 2017 р. для учнів ліцею проведено виховний захід «Усвідомлений вибір професії як запорука успішного життя». Учні 41 групи під керівництвом Козачук О.О. провели дослідження серед ліцеїстів щодо відповідності вибраних ними професій, попередньо провели тестування їх схильностей до певного виду діяльності, дали рекомендації, а також ознайомили із сучасним ринком праці, найбільш затребуваними професіями та людськими якостями, які сприятимуть досягненню успіху в обраній професії.