25 вересня у ліцеї відбулась посвята першокурсників у ліцеїсти. Свято розпочалося перед початком уроків: члени самоврядування пригощали учнів нового набору солодощами, кожному прикріплювали значок «Я – ліцеїст», а також роздавали побажання від старшокурсників і запрошували на урочисту посвяту та вечір відпочинку з обіцяними сюрпризами для першокурсників. Учнями 42 групи було проведено дуже гарне свято – […]

Учнями 42 групи було проведено дуже гарне свято – посвяту, яке поєднувало у собі ніжність і ліризм, гумор і дотепність. Учні перших курсів отримали настанови від випускників, дали клятву ліцеїста та вперше виконали заздалегідь вивчений гімн ліцею. Сподіваємось, учні не жалкуватимуть, що прийшли до нашого навчального закладу. Бажаємо їм у стінах ліцею здобути міцні знання та знайти добрих друзів і підтримку в особах учнів та вчителів.