13 жовтня 2015 року президент Ради елітної молоді Бонюкевич Наталія взяла участь у зборах районного учнівського парламенту Кременецького району. Наталя прозвітувала про роботу РЕМу та представила на конкурс проект символіки учнівської ліги України, який зайняв І місце у районі та ІІ місце в обласному етапі конкурсу проектів. Вітаємо Раду елітної молоді ліцею на чолі з […]

13 жовтня 2015 року президент Ради елітної молоді Бонюкевич Наталія взяла участь у зборах районного учнівського парламенту Кременецького району. Наталя прозвітувала про роботу РЕМу та представила на конкурс проект символіки учнівської ліги України, який зайняв І місце у районі та ІІ місце в обласному етапі конкурсу проектів. Вітаємо Раду елітної молоді ліцею на чолі з педагогом-організатором!