03 грудня 2015 року  команда «КЛМ»  Кременецького ліцею ім. У.Самчука під керівництвом  педагога-організатора Аврамишин І.А.  вперше  приймала участь у    конкурсній програмі «Кременецька ліга КВН-2015» поряд з досвідченими  командами  «Чонобровці» (м. Дубно) та командою  Кременецького лісотехнічного коледжу.  Хоча у цій справі ліцеїсти новачки, проте зуміли   посісти  почесне ІІ місце  у «Осінньому кубку КВН 2015».  Поряд з […]

IMG_377803 грудня 2015 року  команда «КЛМ»  Кременецького ліцею ім. У.Самчука під керівництвом  педагога-організатора Аврамишин І.А.  вперше  приймала участь у    конкурсній програмі «Кременецька ліга КВН-2015» поряд з досвідченими  командами  «Чонобровці» (м. Дубно) та командою  Кременецького лісотехнічного коледжу.  Хоча у цій справі ліцеїсти новачки, проте зуміли   посісти  почесне ІІ місце  у «Осінньому кубку КВН 2015».  Поряд з цим журі відзначили  учасника команди Работягова  Артура найкращим гравцем і вручили йому в подарунок акустичну стереосистему.

Хоча в народі кажуть, що  «перший блін  комом», однак ліцеїсти продемонстрували, що для них не страшні ніякі випробування, навіть ті, в яких слід спробувати свої сили вперше.

Команда ліцею та весь колектив щиро вдячний журі за високу оцінку виступу команди і  увагу до наших дебютантів,  а також  за подяку, отриману від  Кременецької районної державної адміністрації, яку було вручено ліцеїстам виконувачем обов’язків голови районної державної адміністрації  В.О.Онишкевичем та організатором програми «Кременецька ліга КВН»  І.О.Ленчуком.