21 лютого учнями Кременецького ліцею імені У.Самчука було проведено вечір пам’яті присвячений героям Майдану «Героїчні вчинки сучасників». Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Минуло 3 роки. Роки важких втрат, болю і випробувань. Минуло 3 роки від подій, які назавжди змінили […]

21 лютого учнями Кременецького ліцею імені У.Самчука було проведено вечір пам’яті присвячений героям Майдану «Героїчні вчинки сучасників».

Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Минуло 3 роки. Роки важких втрат, болю і випробувань. Минуло 3 роки від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Вони згасли як зорі…

«Небесна Сотня» своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

IMG_5466

IMG_5465

IMG_5478

IMG_5474

IMG_5495

IMG_5490

IMG_5484

IMG_5485

IMG_5479

IMG_5470