З метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події в Україні початку ХХІ століття у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука 23 жовтня 2015 року відбувся конкурс-фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого […]

З метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події в Україні початку ХХІ століття у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука 23 жовтня 2015 року відбувся конкурс-фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого Дню захисника України і Дню Гідності та Свободи.

У конкурсі взяли участь 32 учасники, усі учнівські групи делегували конкурсантів для виступу.

Найактивнішими були учні 21 та 31 груп.

Треба зазначити, що усі конкурсанти добре підготувались до виступів, однак переможцями стали:

номінація «Патріотична пісня» – І місце Мокринський Валерій, учень 41 групи;

номінація «Патріотична проза і поезія» – І місце Стеценко Уляна, учениця 33 групи;

номінація «Образотворче мистецтво» – І місце Зозуля Максим, учень 21 групи.

Вітаємо переможців!