У ІІ етапі  (районному) Всеукраїнських олімпіад брали участь 98 ліцеїстів.  73 учні ліцею стали переможцями. Це на 27 учнів більше, ніж у минулому році (було 46).

Переможці ІІІ (обласного)етапу олімпіад:

  1. Якимчук Юлія Вікторівна (33 група) – 3 місце з правознавства (вч. Семенюк Б.Д.);
  2. Янковський Владислав Олександрович (11 гр.) – І місце з математики (вч. Шегера С.В.);
  3. Валігура Михайло Ігорович (21 гр.) – 2 місце з математики (вч. Киричук Н.Ф.);
  4. Романюк Олена Петрівна (31 гр.) – 3 місце з математики (вч. Киричук Н.Ф.);
  5. Коцур Євгеній Іванович (11 гр.) – 3 місце з географії (вч. Козачук О.О.);
  6. Гунька Соломія Володимирівна (32 гр.) – 3 місце з географії (вч. Козачук О.О.);
  7. Артещук Валерія Миколаївна (42 гр.) – 1 місце з географії (вч. Козачук О.О.);
  8. Валігура Михайло Ігорович (21 гр.) – 3 місце з фізики (вч. Афанасенко  А.Є.);
  9. Калинка Ірина Степанівна (32 гр.) – 2 місце з німецької мови (вчитель Олексюк Т.І.)
  10. Ткачук Вікторія Юріївна (42 гр.) – 3 місце з німецької мови (вчитель Олексюк Т.І.)
  11. Артещук Валерія Миколаївна (42 гр.) – 3 місце з української мови (вчитель Ячменьова О.І.)
  12. Якимчук Юлія Вікторівна (33 гр.) – 2 місце з історії (вчитель Семенюк Л.І.)
  13. Божук Ірина Іванівна (42 гр.) – 2 місце з історії (вчитель Семенюк Л.І.)
  14. Зварич Єлизавета Андріївна (31 гр.) – 2 місце з астрономії (вчитель Кулик М.В.)
  15. Зварич Єлизавета Андріївна (31 гр.) – 2 місце з хімії (вчитель Бакуліч Т.М.)
  16. Бабій Назар Петрович (21 гр.) – 1 місце з економіки (вчитель Козачук О.О.)
  17. Гузікевич Ірина Миколаївна (41 гр.) – 2 місце з економіки (вчитель Козачук О.О.)

У IVетапі олімпіад брали участь:

  1. Артещук Валерія – диплом ІІІ ступеня з географії (вч. Козачук О.О);
  2. Бабій Назар – диплом учасника з економіки (вч. Козачук О.О.)
  3. Янковський Владислав – диплом учасника  з математики (вч. Шегера С.В.).

 

Предметні конкурси:

  • 43 учні ліцею взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики; це на 17 учасників менше, ніж у 2014/2015 н.р.. З них 38 відзначені сертифікатами за відмінний результат (у минулому році – 29), 4 – добрий, 1 – учасника (учитель Омельчук А.І.);
  • 2 учні Пасічник Валентин і Костюк Владислав відзначені дипломами І ступеня за участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2016 – Весняна сесія» з англійської мови, біології та інформатики (вчителі Омельчук А.І., Камаєва Н.Г., Кондратюк А.В.);
  • команда ліцею нагороджена грамотою за 3 місце у відкритих районних змаганнях юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки (вчитель Омельчук А.І.);
  • Паньків Вадим – грамотою за 3 місце у відкритих районних змаганнях юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки (номінація «Web-дизайн» (вчитель Омельчук А.І.);
  • Із 44 учасника конкурсу з математики «Кенгуру» 28 відмінних результатів, 13 – добрих, 3 отримали сертифікати учасника (вчителі Шегера С.В., Киричук Н.Ф.).

 

Обласний етап конкурсу-захисту науково-длслідницьких робіт членів МАН

  1. Стасів Анастасія, учениця 10 класу (33 група), – 2 місце в секції «фольклористика» (керівник Трачук В.М.);
  2. Фурсик Наталя, учениця 9 класу (22 група), – 3 місце в секції «фольклористика» (керівник Діхтярук Т.М.);
  3. Теслюк Валерія, учениця 10 класу (32 група), – 2 місце в секції «мистецтвознавство» (керівник Панфільва О.Г.);
  4. Болобан Єлизавета учениця 10 класу (32 група), – 3 місце в секції «журналістика» (керівник Трачук В.М.);
  5. Сагат Руслана учениця 11 класу (42 група), – 3 місце в секції «мистецтвознавство» (керівник Штука С.В.);

 

ХVІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика:

  • Лепко Єлизавета (13 гр.) – переможець районного (3 м.) етапу (вч. Ячменьова О.С.);
  • Коломієць Анастасія (23 гр.) – переможець районного (3м.) етапу (вч. Трачук В.М.).

VІ Міжнародний мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка:

  • Фурсик Наталя (22 гр.) – переможець районного (1 м.) етапу (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Лепко Єлизавета (13 гр.) – переможець районного (2 м.) етапу (вч. Ячменьова О.С.).

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням:

  • Бордійчук Діана (13 гр.) – переможець районного (2 м.) етапу в номінації «Література» (вч. Ячменьова О.С.);
  • Якимчук Юлія (33 гр.) – переможець районного (1 м.) та обласного етапу в номінації «Історія України та державотворення» (вч. Семенюк Л.І.).

Наукові, творчі конкурси:

  • команда ліцею «Анемони» – диплом ІІІ ступеня переможця районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів) (вч. Кондратюк А.В.);
  • Теслюк Валерія (32 гр.) – 2 місце у районному конкурсі читців поезії Тараса Григоровича Шевченка англійською мовою (вчитель Камаєва Н.Г.);
  • Пальчик Дарія (22 гр.) ­– грамота Тернопільського ОКТВ МАН України за активну участь у ІІ етапі обласного літературного конкурсу «Акорди творчості» у номінації «Проза» (вчитель Діхтярук Т.М.);
  • Бордійчук Діана (13 гр.) – грамота Тернопільського ОКТВ МАН України за активну участь у ІІ етапі обласного літературного конкурсу «Акорди творчості» у номінації «Поезія» (вч. Ячменьова О.С.);
  • Фраінд Альбіна (13 гр.) – грамота НПП «Кременецькі гори» за 3 місце в конкурсі творчих робіт на тему: «З природою живу у дружбі» в рамках Всесвітньої акції «Очистимо планету від сміття» (вчитель Кондратюк А.В.);
  • Кравчук Олена (13 гр.) – грамота НПП «Кременецькі гори» за 3 місце в конкурсі творчих робіт на тему: «З природою живу у дружбі» в рамках Всесвітньої акції «Очистимо планету від сміття» (вчитель Кондратюк А.В.);
  • Кононьчук Юлія (23 гр.) – грамота НПП «Кременецькі гори» за 3 місце в конкурсі фоторобіт на тему: «Цікаве дозвілля, чисте довкілля» в рамках Всесвітньої акції «Очистимо планету від сміття» (вчитель Кондратюк А.В.);
  • команда інтелектуалів ліцею – грамота районного будинку культури за перемогу у конкурсній програмі «Ялюблю Україну – 2016» (вчитель Діхтярук Т.М.);
  • Трачук О.- 2 місце у районному конкурсі «Молодь обирає здоров’я», номінація «плакат» (вчитель Бакуліч Т.М.);
  • Мулик І. – 2 місце у  районному конкурсі «Молодь обирає здоров’я», номінація « фотографія» (соц.. педагог Софіянчук З.М.);
  • команда ліцею – 3 місце у районному конкурсі «Молодь обирає здоров’я» (керівник Бакуліч Т.М.).

 

Художньо-естетичні конкурси, фестивалі:

  • хор «Срібні передзвони» – диплом І ступеня переможця районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого Дню Захисника України і Дню Гідності та Свободи» в номінації «Патріотична пісня серед хорових колективів» (керівник Гладковська О.В.);
  • хоровий колектив ліцею – диплом гран-прі переможця районного фестивалю духовної пісні «Молитва за Україну» (керівник Гладковська О.В.);
  • Бочков Святослав (22 гр.) – 2 місце в районному конкурсі читців, присвяченого 202-й річниці від дня народження Тараса Шевченка (керівник ДіхтярукТ.М.);
  • команда КВН «КЛМ» Кременецького ліцею – ІІ місце в «Осінньому кубку КВН 2015», подяка Кременецької РДА за вияв взірцевого творчого підходу у підготовці до конкурсної програми «Кременецька ліга КВН – 2015» (керівники Савіцька Л.В., Аврамишин І.А.);
  • Стеценко Уляна – диплом ІІІ ступеня переможця районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого Дню Захисника України і Дню Гідності та Свободи» в номінації «Патріотична проза і поезія» (керівник Гладковська О.В.);
  • Гаврилюк С., Середович Л., – І місце в регіональному вокальному конкурсі «Інтербачення» (керівники Камаєва Н.Г., Ребрина І.М.).

Спортивні, туристські, військово-патріотичнізмагання:

 

  • Команда ліцею – грамоти за 2 місце у загальному заліку змагань, 2 місце на дистанції «Смуга перешкод», 3 місце у конкурсі в’язання туристичних вузлів у старшій віковій групі під час проведення районних змагань зі спортивного туризму (керівник Козачук О.О.);
  • Дехтярук Костянтин – грамота за 2 місце у загальному заліку змагань у старшій віковій групі під час проведення районних змагань зі спортивного туризму(керівник Козачук О.О.);
  • Черняк Іван – грамота за 2 місце у загальному заліку змагань у старшій віковій групі під час проведення районних змагань зі спортивного туризму(керівник Козачук О.О.);
  • Капінос Богдана – грамота за 2 місце у загальному заліку змагань у старшій віковій групі під час проведення районних змагань зі спортивного туризму(керівник Козачук О.О.);
  • Мулик Ірина – грамота за 2 місце у загальному заліку змагань у старшій віковій групі під час проведення районних змагань зі спортивного туризму(керівник Козачук О.О.);
  • Яремчук Михайло – грамота за 2 місце у загальному заліку змагань у старшій віковій групі під час проведення районних змагань зі спортивного туризму(керівник Козачук О.О.);
  • Гуславський Олександр – грамота за 2 місце у загальному заліку змагань у старшій віковій групі під час проведення районних змагань зі спортивного туризму(керівник Козачук О.О.);
  • Команда ліцею – грамота за І і ІІІ місце у першості м. Кременець з кульової стрільби (вчитель Білосевич І.О.);
  • команда гуртківців «Сокіл» – І м. у районній військово-патріотичній грі «Сокіл» (керівник Дехтярук Г.Г.);
  • Танцювальний колектив нагороджений грамотою Кременецької райдерж адміністрації та пам’ятною статуеткою за високу виконавську майстерність виступу  в обласному  фестивалі  танцювального мистецтва «БОНА ДЕНС», присвяченому пам’яті Ореста П’єкного (керівник Запольська І.М.).
  • Команда ліцею – грамота за ІІІ місце з виду стройовий впоряд на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (керівник Дехтярук Г.Г.).
  • Команда ліцею – грамота за ІІ місце в обласних геолого-географічних змаганнях (керівник Козачук О.О.);
  • Команда ліцею (дівчата) – грамота за 2 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед дівчат ЗНЗ І-ІІІ ст. (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Команда ліцею (юнаки) – грамота за 3 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед юнаків ЗНЗ І-ІІІ ст. (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Гонта Наталія – грамота за 1 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з легкоатлетичного кросу (на дистанції 500м), 1 місце з бігу на дистанції 200м, 3 місце з бігу на дистанції 400м (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Бояр Христина – грамота за 1 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики з бігу на дистанції 100м, 3 місце зі стрибків у довжину (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Волянюк Олесь – грамота за 2 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики з бігу на дистанції 400м, 2 місце – на дистанції 800м (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Сімчук Дмитро – грамота за 3 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики з бігу на дистанції 200м (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Дубовий Валентин – грамота за 3 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед ЗНЗ І-ІІІ ступенів, 3 місце з легкої атлетики з бігу на дистанції 100м, 3 місце зі стрибків у довжину (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Верещак Максим – грамота за 3 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед юнаків ЗНЗ І-ІІІ ст. (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Гузікевич Ірина – грамота за 3 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед ЗНЗ І-ІІІ ст. (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Яворська Соломія – грамота за 3 місце в ХХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед ЗНЗ І-ІІІ ст. (вчитель Дехтярук Г.Г.).