Переможці олімпіад

8 переможців обласного етапу:

  1. Середюк Аліна – 3 місце з математики (вчитель Киричук Н.Ф.);
  2. Климишина С. – 3 місце з німецької мови;
  3. Цимбал Н. – 3 місце з інформаційних технологій;
  4. Скибан В. – 3 місце з історії;
  5. Балтаг М. – 1 місце з економіки;
  6. Ворочук Н. – 3 місце з фізики;
  7. Ворочук Н. – 3 місце з математики;
  8. Козачук А. – 2 місце з географії.

 

1 переможець всеукраїнського етапу олімпіади «Юні знавці Біблії» – 1 місце – Іванова Ольга (вчитель Свідинська Л.М.).

 

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

 

11 переможців обласного етапу:

  1. Іванова Ольга (фольклористика) – І місце (вчитель Діхтярук Т.М.);
  2. Січкун Софія (журналістика) – ІІ місце (вчитель Трачук В.М.);
  3. Ковальчук Зоряна (літературна творчість) – ІІІ місце (вчитель Трачук В.М.);
  4. Циганюк Марія (українська мова) – ІІІ місце (вчитель Трачук В.М.);
  5. Цимбал Надія (математика) – ІІ місце (вчитель Киричук Н.Ф.);
  6. Семенюк Ірина (історичне краєзнавство) – ІІ місце (вчитель Семенюк Л.І.);
  7. Щербатко Юлія (мистецтвознавство) – ІІІ місце (вчитель Трачук В.М.);
  8. Собчук Маргарита (журналістика) – ІІ місце (вчитель Ячменьова О.С.);
  9. Присяжнюк Вікторія (фольклористика) – І місце (вчитель Трачук В.М.);
  10. Марчук Ольга (українська література) – ІІІ місце (вчитель Трачук В.М.);
  11. Влодек Галина (охорона довкілля та збалансованого природокористування) – ІІІ місце (вчитель Віхорчук С.О.).

 

Перемоги у конкурсах, фестивалях та змаганнях

  • ХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика:
    • Савчук Діана – 3 місце в районному етапі (вчитель Ячменьова О.С.);
    • Козак Наталія – 2 місце в обласному етапі (вчитель Білоус О.М.).
  • Районний етап ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
    • Савчук Діана – 2 місце (вчитель Ячменьова О.С.);
    • Скакальська Анастасія – 3 місце (вчитель Діхтярук Т.М.);
    • Ковальчук Зоряна – 3 місце (вчитель Білоус О.М.).
  • ІІ етап конкурсу «Паросток», присвяченого Дню народження Т.Г.Шевченка:
    • Ковальчук Зоряна – 2 місце;
    • Дубчак Інна – 3 місце (вчитель Ячменьова О.С.).
  • Конкурс фоторобіт на тему: «Світ очима природолюба» в рамках Акції Національного природного парку «Кременецькі гори», присвяченої Міжнародному Дню землі:
    • 1 місце – Тарківський Максим (керівник Кондратюк А.В.)
    • 3 місце – Кравчук Лариса (керівник Кондратюк А.В.)
  • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:
    • переможець Семенюк Ірина у номінації «Історія України та державотворення».
  • Влодек Галина – 2 місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів і винахідників «Природа – людина – виробництво – екологія» з роботою «Екологічні стежки Кременецького ботанічного саду як ефективний метод вивчення флористичного різноманіття та екологічних проблем рідного краю», секція «екологічно безпечні технології та прикладна екологія».
  • Учнівська команда «Не лінуйсь» – 3 місце у районному етапі Х Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
  • Тарківський Максим – 2 місце у районному конкурсі «Молодь обирає здоров’я», номінація «Фото» (керівник Савіцька Л.В.)
  • Команда ліцею – 3 місце в обласних геологічних змаганнях (керівник Козачук О.О.).
  • Кравчук Лариса – 2 місце у міському конкурсі поезії, присвяченому Ю.Словацькому «Листи матері до сина» (керівник Ячменьова О.С.); 1 місце у міському конкурсі вокалістів «Інтербачення».
  • Хоровий колектив ліцею – дипломант конкурсу дитячого хорового фестивалю духовної пісні «Молитва за Україну».
  • Обласний відкритий чемпіонат Тернопільської області з регбі – «кубок Галичини» – 2 місце.
  • Районні змагання:
    • 2 місце зі спортивного туризму;
    • 3 місце з настільного тенісу;
    • 3 місце з кульової стрільби (керівник Дехтярук Г.Г.).
  • Міські туристичні змагання – 1 місце.
  • Міська акція «Здоров’ю – так!» (конкурс плакатів), який організувала Кременецька районна громадська організація «Регіональний фонд розвитку та інтеграції» – 1 місце.