16 березня у Кременецькому ліцеї ім. У.Самчука відбувся цікавий і неординарний захід – міжшкільна німецькомовна конференція «Видатні жінки Німеччини, які змінили світ». Свої доповіді та презентації підготували учні Кременецького ліцею під керівництвом учителя німецької мови Олексюк Т.І., а також учні Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів під керівництвом учителя німецької мови Плахтини Т.С. Доповідачами було презентовано цікаві […]

16 березня у Кременецькому ліцеї ім. У.Самчука відбувся цікавий і неординарний захід – міжшкільна німецькомовна конференція «Видатні жінки Німеччини, які змінили світ». Свої доповіді та презентації підготували учні Кременецького ліцею під керівництвом учителя німецької мови Олексюк Т.І., а також учні Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів під керівництвом учителя німецької мови Плахтини Т.С. Доповідачами було презентовано цікаві біографічні матеріали про Ангелу Меркель, Анне Бурда, Херту Хойвер, Хелену Фішер, Клаудію Шиффер, Штеффі Граф, Корнелію Функе, Марлен Дітріх та інших відомих жінок, а також учасники конференції дискутували про внесок кожної з цих особистостей у галузі політики, літератури, медицини, науки, мистецтва, спорту.

Кожна з доповідей супроводжувалася цікавими презентаціями та відео.Учні мали змогу дізнатися багато цікавого та нового, а також поглибити свої знання з німецької мови. Захід було проведено в рамках року німецької мови в Україні. Дякуємо нашим колегам та учням за плідну співпрацю!