17 травня Кременецький ліцей імені У. Самчука відсвяткував свій 25-річний ювілей. На урочини з цієї нагоди завітали представники районної та міської влади, обласного управління освіти і науки та районного відділу освіти, представники обласної асоціації шкіл нового типу та культурно-освітніх закладів міста і району,  директори навчальних закладів-партнерів з Кременця та Дубенської ЗОШ № 5, засновники ліцею, […]

17 травня Кременецький ліцей імені У. Самчука відсвяткував свій 25-річний ювілей. На урочини з цієї нагоди завітали представники районної та міської влади, обласного управління освіти і науки та районного відділу освіти, представники обласної асоціації шкіл нового типу та культурно-освітніх закладів міста і району,  директори навчальних закладів-партнерів з Кременця та Дубенської ЗОШ № 5, засновники ліцею, зокрема, перший його директор п. А.Курасов, учителі-пенсіонери та ті, хто у різні часи працював тут, випускники та батьки. На початку свята до присутніх звернувся директор ліцею Аврамишин А.М.

В адресу ювіляра звучали теплі, хвилюючі слова-привітання. Зокрема, начальник обласного управління освіти і науки Хома Ольга Зіновіївна зазначила, що ліцей  є тим закладом в освітньому просторі області, який упродовж багатьох років показує високі результати в обласних та всеукраїнських олімпіадах, різноманітних конкурсах, де панує дух творчості. Вона подякувала педагогам за самовіддану працю, любов до вихованців, уміння знайти і розкрити обдарованих учнів.

Спогадами про нелегкі часи з моменту заснування ліцею, його шлях становлення поділилися Курасов А.О., творці ліцейного гімну В.Підгурський та І.Ребрина. Багато гарних слів вдячності прозвучало з уст батьків, діти яких навчалися і зараз навчаються у ліцеї, випускників.

Виступи гостей супроводжувало святкове дійство, ведучими якого були Савіцька Л.В.,  заступник директора з ВР, колишній випускник, а тепер учитель ліцею Галішевський В.А., учні Бонюкевич Н. та Киричук Т. Присутні «прожили» чвертьвікову історію навчального закладу. Високу майстерність продемонстрували  творчі колективи ліцею: хор під керівництвом Гладковської О., вокальний гурт «Слов’яни» І. Ребрини, драматичний гурток (керівник О.Ячменьова), гурток виразного читання (керівник Діхтярук Т.М.). З пісенними вітаннями виступили випускники ліцею Троян Н., Кравчук Л. та Якимчук О., яка завітала на свято з відомим гуртом «Любисток».

Свято завершилося, після нього будуть будні, сповнені копіткої праці, нових злетів, бо творчість є основою діяльності ліцею.