А чи знаєте Ви, що саме Острозьку академію вважають найстаршою українською науково-освітньою установою та першим вищим навчальним закладом у Східній Європі, заснованим ще у 1576 році? Зараз правонаступник славнозвісної Острозької академії XVI-XVII ст., Національний університет «Острозька академія» знаходиться в рейтингу шести найкращих університетів України, що мають відмінну репутацію в нашій державі та за її межами. […]

А чи знаєте Ви, що саме Острозьку академію вважають найстаршою українською науково-освітньою установою та першим вищим навчальним закладом у Східній Європі, заснованим ще у 1576 році? Зараз правонаступник славнозвісної Острозької академії XVI-XVII ст., Національний університет «Острозька академія» знаходиться в рейтингу шести найкращих університетів України, що мають відмінну репутацію в нашій державі та за її межами. Роботодавці України і зарубіжжя залюбки запрошують на роботу випускників «Острозької академії» знаючи їх професіоналізм, наявність високих моральних якостей, володіння комп’ютерними технологіями та знання іноземних мов.
Навчання здійснюється за кредитно-модульною системою. Вдало побудовані навчальні плани, високий професіоналізм викладачів забезпечують хороший рівень підготовки фахівців, комунікабельність студентів, високий рівень логічного мислення, вміння використовувати теоретичні знання на практиці.
Студенти «Острозької академії» поглиблено вивчають комп’ютерні технології та іноземні мови, беручи до уваги те, що англійська мова- друга робоча мова в університеті. Студенти усіх спеціальностей мають можливість безкоштовно під час навчання на бакалаврській програмі оволодіти англійською мовою та пройти стажування закордоном.
До послуг студентів у Національному університеті «Острозька академія» працюють:
• чудова сучасна бібліотека з фондом понад 300 тисяч книг і доступом до великої колекції електронних журналів;
• ресурсний центр вивчення іноземних мов;
• спортивний комплекс із тренажерними залами, стадіоном, тенісними кортами;
• культурно-мистецький центр із творчими клубами;
• юридична клініка „Pro-Bonо“;
• відділ міжнародного співробітництва, за сприянням якого є можливість брати участь у міжнародних обмінних програмах, пізнати традиції та звичаї різних країн.
Діяльність студентів та працівників Острозької академії активно висвітлюється в засобах масової інформації.
Отже, сьогодні Острозька академія – це чудове місце як для навчання, так і всестороннього розвитку, а саме: різноманітних поїздок, екскурсій, обмінних програм, наукової діяльності. Подбайте про своє майбутнє – отримайте освіту європейського рівня.
Зейда Анастасія, студентка 4курсу НаУ ОА,
факультет романо-германських мов
0969490931