На минулому тижні в ліцеї відбулися вибори нового президента. З кожної групи був представлений кандидат. Протягом одного навчального дня ліцеїсти могли віддати голос за свого обранця, кинувши “бюлетень” з галочкою напроти його ім’я в урну для голосування. Комісія по підрахунку голосів, очолювана Савіцькою Людмилою Василівною, визнала переможцем ученицю 32 групи Крупецьку Олександру, з чим ми […]

На минулому тижні в ліцеї відбулися вибори нового президента. З кожної групи був представлений кандидат. Протягом одного навчального дня ліцеїсти могли віддати голос за свого обранця, кинувши “бюлетень” з галочкою напроти його ім’я в урну для голосування. Комісія по підрахунку голосів, очолювана Савіцькою Людмилою Василівною, визнала переможцем ученицю 32 групи Крупецьку Олександру, з чим ми її і вітаємо!