Сьогодні, 3 травня о 14.00 відбулося свято Останнього дзвоника, свято прощання з дитинством для одинадцятикласників. Дуже приємно, що на виході з ліцею їх зустрічали квітами та щирими усмішками. Протягом усього заходу лунали приємні слова та теплі побажання на адресу одинадцятикласників від імені керівництва ліцею та групових керівників, які згодом почастували їх традиційною кашею. А чого […]

Сьогодні, 3 травня о 14.00 відбулося свято Останнього дзвоника, свято прощання з дитинством для одинадцятикласників. Дуже приємно, що на виході з ліцею їх зустрічали квітами та щирими усмішками. Протягом усього заходу лунали приємні слова та теплі побажання на адресу одинадцятикласників від імені керівництва ліцею та групових керівників, які згодом почастували їх традиційною кашею. А чого варті були світлини у фойє ліцею, на яких залишилися спогади про свята та будні випускників!
Завершилося свято мелодією шкільного дзвінка, який зазвучав у руках кожного одинадцятикласника. У щасливу путь, дорогі випускники! Ми будемо раді бачити вас у стінах рідного навчального закладу завжди!

фото тут.