Ось і прийшов наш час попрощатися з ліцеєм. Скільки всього ми пережили разом із рідним навчальним закладом… А тепер настала пора сказати нашій другій домівці :”Бувай!”.Цей рік пролетів дуже швидко, так, що ми й не помітили. Тож давайте відсвяткуємо вступ до дорослого життя і завершимо наші незабутні ліцейні роки чудовою дискотекою (яка відбудеться в п”ятницю […]

Ось і прийшов наш час попрощатися з ліцеєм. Скільки всього ми пережили разом із рідним навчальним закладом… А тепер настала пора сказати нашій другій домівці :”Бувай!”.Цей рік пролетів дуже швидко, так, що ми й не помітили. Тож давайте відсвяткуємо вступ до дорослого життя і завершимо наші незабутні ліцейні роки чудовою дискотекою (яка відбудеться в п”ятницю 27.04.2012).

Зобов”язані нагадати вам, що 30 квітня та 1, 2 травня у ліцеї вихідні! А тепер щодо 3 травня: велике прохання прийти усім випускницям у шкільній формі (+ великі білі банти;) ) А випускникам – святково одягненими…Давайте зробимо останній день у ліцеї незабутнім! Але не забувайте й того, що уроки ніхто не відміняв.

P.S. Дорогі випускники, поки є ще трішки часу підтягуйте “хвости” та активно готуйтеся до здачі ДПА. Бажаємо успіхів і хай щастить!