Традиційно, у першу суботу лютого, відбулася зустріч випускників. Колишніх ліцеїстів радо зустріли стіни рідного навчального закладу, а також учні та вчителі, які провели захоплюючу програму вечора. Були присутні як колишні учні, так і вчителі. Свято було проведено з позитивом. Кожен охочий міг виступити на сцені і розповісти захоплюючу історію про свої золоті ліцейні роки. Ось […]

Традиційно, у першу суботу лютого, відбулася зустріч випускників. Колишніх ліцеїстів радо зустріли стіни рідного навчального закладу, а також учні та вчителі, які провели захоплюючу програму вечора. Були присутні як колишні учні, так і вчителі.

Свято було проведено з позитивом. Кожен охочий міг виступити на сцені і розповісти захоплюючу історію про свої золоті ліцейні роки.

Ось так, у атмосфері дружній спогадів відбулась чергова зустріч випускників. Дякуємо колишнім учням та вчителям за все, що для нас зробили і пам’ятаймо, що ліцеїсти колишніми не бувають.

P.S. А наступного року відбудеться ювілейна, 20-та зустріч, на яку прийде ще більше колишніх учнів ліцею 😉

[pe2-gallery album=”aHR0cDovL3BpY2FzYXdlYi5nb29nbGUuY29tL2RhdGEvZmVlZC9iYXNlL3VzZXIva3JlbWVuZXRzbHljZXVtL2FsYnVtaWQvNTcwNTU4MDE4MzE1NzQ3MDk0NT9hbHQ9cnNzJmFtcDtobD1lbl9VUyZraW5kPXBob3Rv”]