12 січня в ліцеї буде проводитись Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. О 9:30 год відбудеться написання контрольних робіт, а о 11:00 год безпосередньо сам захист робіт. Основними завданнями конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи. Бажаємо усім учасникам конкурсу […]

Бажаємо усім учасникам конкурсу на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.