30 грудня у ліцеї завершився І-й семестр 2011/2012 навчального року – свято не лише для учнів, а й для вчителів! О 15:00 в актовому залі розпочалась урочиста частина святкування Нового Року. У всіх спостерігався піднесений настрій та маса позитивних емоцій. Оголошено конкурси: найкращий новорічний вальс, найкращий костюм у стилі 50-х років (“Стиляги”) та найкраща новорічна […]

О 15:00 в актовому залі розпочалась урочиста частина святкування Нового Року. У всіх спостерігався піднесений настрій та маса позитивних емоцій. Оголошено конкурси: найкращий новорічний вальс, найкращий костюм у стилі 50-х років (“Стиляги”) та найкраща новорічна листівка, переможці яких були нагороджені призами.

Ми дякуємо усім за активну участь та за організацію свята. Також приємно відзначити те, що на свято завітали випускники ліцею минулих років.

Дорогі ліцеїсти! Канікули триватимуть до 16 січня. Тож набирайтесь сил та відпочивайте. Бажаємо усім вдалого святкування, щастя у новому році, успіхів у справах та побільше позитиву. З Новим Роком!

[pe2-gallery album=”aHR0cDovL3BpY2FzYXdlYi5nb29nbGUuY29tL2RhdGEvZmVlZC9iYXNlL3VzZXIva3JlbWVuZXRzbHljZXVtL2FsYnVtaWQvNTY5MzExODkyMzg2NDIyMjA5Nz9hbHQ9cnNzJmFtcDtobD1lbl9VUyZraW5kPXBob3Rv”]