10 листопада відбулась зустріч з представником Тернопільського університету Ольгою Михайлівною Збожною,кандидатом фізико-математичних наук,доцентом,автором підручника Учнівські та студентські “Громади”-школа виховання української національної еліти. Метою бесіди було повідомити ліцеїстів, що 150 років тому жили такі ж самі учні, які згодом стали світочем українського народу. Ольга Михайлівна розповідала про українські громади,наводячи цікаві факти , які сама ж вона […]

10 листопада відбулась зустріч з представником Тернопільського університету Ольгою Михайлівною Збожною,кандидатом фізико-математичних наук,доцентом,автором підручника Учнівські та студентські “Громади”-школа виховання української національної еліти.
Метою бесіди було повідомити ліцеїстів, що 150 років тому жили такі ж самі учні, які згодом стали світочем українського народу. Ольга Михайлівна розповідала про українські громади,наводячи цікаві факти , які сама ж вона досліджувала..Професор із заохоченням цитувала вірші Василя Мови(Леманського) ,характеризувала діяльність Руської трійці та кожного з її засновників зокрема.
Ніщо вам не допоможе,якщо ви не візьмете в руки книжку,і маю надію, що ліцеїсти Кременецького ліцею будуть ще кращими, ніж вони і будуть працювати для українського народу”,- зазначила Ольга Михайлівна.

Фото:http://kremenetslyceum.com.ua/photos

http://vkontakte.ru/feed#/album-3839711_146728691